A1310 Teknoloji konağı EGO, Orta batı yolu No. 500, JiaxingCity Çin
Ana sayfa ÜrünlerAltı köşe başlı cıvatalar

Karbon Çelik / Alaşımlı Çelik ASTM A325 Onaltı Kafa Cıvataları Siyah Yapısal Allen Cıvata

Karbon Çelik / Alaşımlı Çelik ASTM A325 Onaltı Kafa Cıvataları Siyah Yapısal Allen Cıvata

  • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt
  • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt
  • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt
  • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt
 • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Jiaxing
  Marka adı: HNF
  Sertifika: ISO9001:2008
  Model numarası: 1/2 "- 32"

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 900kgs
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: Karton + Paletler
  Teslim süresi: 15-25 GÜN
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
  Yetenek temini: 500 TON / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Adı: ASTM A325 Yüksek mukavemetli Hex kafa cıvataları Boyutu: 1/2 -32
  Malzeme: yüksek mukavemetli karbon çelik Standart: ASTM A325
  Örnek: Ücretsiz Üretim süreci: sıcak dövme
  Sınıf: A325 Yüzey: Siyah oksit
  kafa: Altıgen baş Kupası
  Vurgulamak:

  Galvanized Hex Bolts

  ,

  Hex Flange Bolt

  Karbon çeliği ve Alaşım çeliği ASTM A325 Siyah Yüzeyli Onaltı Başlı Cıvatalar Allen cıvata Yüksek Mukavemet

  Açıklama

  Altı köşeli başlı vidalar, altıgen cıvatalar, altıgen cıvatalar, altıgen cıvatalar veya mekanik cıvatalar olarak da bilinen altı köşeli cıvatalar, yapı ve bakımda ortak bir tercihtir. Altıgen başlı cıvatalar olarak bilinen altı köşeli cıvatalar, altıgen veya altı köşeli cıvatalar altı köşeli başlıklardır. Altıgen cıvataların altı kafası vardır, bu altı kafalıdır, bu dövme kafa cıvataları için endüstri standardıdır. Altı köşeli kafa cıvatalarının ortak bir özelliği, daha iyi bir conta üretmek için başın hemen altındaki contanın yüzeyidür. Altıgen baş vida cıvatası aslında daha sıkı bir tolerans aralığında üretilir ve altı köşeli bir cıvata ile her yerde kullanılabilir.

  Yüksek mukavemetli cıvatalarla ilgili çeşitli kavramlar 1. Cıvata performans sınıfının 8.8 veya üstü spesifikasyonuna göre yüksek mukavemetli cıvata denir. Mevcut ulusal standart yalnızca büyük boyutta teknik özellikler için M39'a göre listelenmiştir. Özellikle, yüksek mukavemetli cıvata uzunluğu fazla 10, 15 kat, yerli üretim hala kısa.

  Yüksek mukavemetli cıvatalar ve sıradan cıvatalar arasındaki ayrım:

  Yüksek mukavemetli cıvatalar, aynı şartnamenin sıradan cıvatalarından daha büyüktür.

  Sıradan cıvatalar için malzeme Q 235 (A 3) 'den yapılır.

  Isıl işlemden sonra yapılan yüksek mukavemetli cıvata malzemesi 3 çelik veya diğer yüksek kaliteli malzemeler mukavemeti artırır.

  İkisi arasındaki fark, malzemenin mukavemetindeki farktır.

  Hammadde açısından:

  Yüksek mukavemetli cıvata, yüksek mukavemetli malzemeden yapılmıştır. Yüksek mukavemetli cıvata vidası, somun ve conta, yüksek mukavemetli çelikten imal edilmiştir. 35CrMoA, vb. Genel cıvatalar Q235 çelikten yapılmıştır (geçmişte A3'e eşdeğerdir).

  Mukavemet derecesi açısından: yüksek mukavemetli cıvatalar giderek yaygın olarak kullanılmaktadır. Genellikle 10.8 derece çoğunlukla 8.8s ve 10.9s iki mukavemetli derece kullanılmış, normal cıvata mukavemeti derecesi düşük, genelde 4.4 derece olmalıdır. 4.8, 5.6 ve 8.8.

  Gerilme özellikleri açısından: Yüksek mukavemetli cıvatalar ön gerilme kuvveti uygular ve sürtünme yoluyla dış kuvvet aktarır. Sıradan cıvatalar, kesme kuvvetini aktarmak için cıvata makaslama direnci ve delik duvar basıncı ile bağlanır ve somun sıkıldığında ön gerilme kuvveti çok azdır. Malzemenin yüksek mukavemetine ilaveten, yüksek mukavemetli cıvata, bağlantı elemanları arasındaki çekme kuvvetine neden olan ve sürtünme kuvvetini vida yönüne dik olana kadar büyük bir ön gerilme kuvveti uygular. Yüksek mukavemetli cıvataların taşıma kapasitesi, ön gerilme, kayma direnci ve çelik tipinden doğrudan etkilenir.

  Gerilme özelliklerine göre rulman tipi ve sürtünme tipi ayrılmıştır. İki hesaplama yöntemi farklıdır. M16 / M30 yaygın olarak kullanılan yüksek mukavemetli cıvata M12 ve süper büyük boy cıvatanın dengesiz performansı tasarımda dikkatli kullanılmalıdır.

  Şartname:

  madde Siyah Yapısal Cıvatalı Ağır Bütçeli Kafa Cıvataları
  tip Flanş Cıvatası, Taşıyıcı cıvata, Koruyucu cıvatası, Soket Cıvatası, T Civata, Kare cıvatalar ve Kanat cıvatası
  sınıf Gr4.8 Gr8.8 Gr2 Gr5 A325 A490
  Standart: DIN933, DIN931DIN6923.DIN603 DIN912 DIN444, DIN315, ASME B18.2.3, ASME B18.5
  Malzeme Paslanmaz Çelik: SS201 SS304 / SS304L SS316 / SS316L SS904L
  A2 A4 GR.B8 GRB8M
  Çelik Sınıfı: Gr.4.8,5.8,8.8,10.9,12.9; SAE: Gr.2,5,8;
  İşlem: Çinko (Sarı, Beyaz, Mavi, Siyah, Renkli), Hop Dip Galvanizli (HDG), Siyah Oksit, Geomet, Dacroment, Nikel kaplama, Çinko-Nikel kaplama, Telfon
  Üretim Tekniği Soğuk dövme, Sıcak şekillendirme, Talaş kaldırma, Isıl işlem, Kalıplama vs.
  Stok Ürünler Paslanmaz çelik: DIN6923 DIN912 DIN603 DIN315, DIN933, DIN931, DIN934

  Uygulama:

  Sürtünme tipi yüksek mukavemetli cıvata: çelik iskelet kiriş, kolon bağlantısı, katı kiriş kirişi bağlantısı, endüstriyel atölye ağır vinç kiriş bağlantısı, fren sistemi ve dinamik yük altında önemli yapı için uygundur.

  Yüksek mukavemetli Cıvatalar: Az miktarda kaymayı sağlayan veya dolaylı dinamik yüklere maruz kalan yapılarda makaslama bağlantıları.

  Çekme yüksek mukavemetli cıvatalar: cıvatalar çekildiğinde yorulma mukavemeti düşüktür. Dinamik yük altında, taşıma kapasitesi 0.6P'den fazla değildir (P, cıvataların izin verilen eksenel kuvveti). Dolayısıyla, sadece statik yüklemede, flanş bağlantı, T tipi bağlantı vb. Için uygundur.

  Avantajı:

  ,

  Yüksek mukavemetli cıvata bağlantısı, basit yapı, iyi mekanik performans, çıkarılabilir, yorgunluk gibi neredeyse kalıcı olabilecek avantajlara sahiptir. Gevşek olmayan dinamik yükler altında ve diğer avantajlar, umut veren bir bağlantı yöntemidir ve şu anda özel olan yüksek mukavemetli cıvataların en popüler bina bağlantı yöntemidir. Anahtarı sıkıştırma, cebri gerilimi büyük ve kontrollü üretmek için, somun ve plaka, etkileşim kuvvet prensibine göre ön basınç konektörünün aynı boyutuna sahiptir.

  Ön basınç etkisi altında bağlantı parçasının yüzeyi boyunca büyük bir sürtünme olacaktır. Açıkçası, eksenel kuvvet bu sürtünme kuvvetinden daha küçük olduğu sürece, eleman kaymayacaktır, bu da yüksek mukavemetli cıvata bağlantısı prensibidir. Aynı zamanda, yüksek mukavemetli cıvataların avantajı da budur.

  Yüksek mukavemetli cıvata bağlantısı, temas yüzeyinin yeterli sürtünmeye sahip olması için eklemin kaymasını önlemek için temas yüzeyleri arasındaki sürtünmeye bağlıdır. Parçanın sıkıştırma kuvvetini ve bileşenin temas yüzeyinin sürtünme katsayısını arttırmak gereklidir. Bu nokta, tasarımın başlangıcındaki nakit cıvatasının tasarımında tamamen ele alınmıştır. Bileşenler arasındaki sıkıştırma kuvveti, ön gerilme kuvvetini cıvata ile uygulayarak gerçekleştirilir. Bu nedenle cıvatalar yüksek mukavemetli cıvata bağlantıları olarak bilinen yüksek mukavemetli çelikten yapılmalıdır.

  Daha fazla resim:

  İletişim bilgileri
  Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

  İlgili kişi: Cici

  Tel: +8618058633015

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler