B1306 Landmark Plaza No. 1238 Hongxing Road JiaXing, ZheJiang, Çin 314001
Ana sayfa

Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

Çin Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited Sertifikalar
Çin Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited Sertifikalar
Jiaxing Haina Fastener.Thank Tony için için teşekkürler her emrin bitirmeme yardım. Oldukça her ürünler ile karşılamak.

—— Steve kimden Amerika Birleşik Devletleri

Haina her zaman iyi ürünler sağlar. Uygun fiyat ve hızlı teslimat zamanı. Ne zaman mal aldığım zaman çok mutluyum. Onlar için teşekkürler

—— Ali

Kaliteli ve Hizmet, Çok teşekkür ederim!

—— Jim

Ben sohbet şimdi

Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HNF
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 90% - 100%

Jiaxing Haina Bağlantı Elemanı co.Ltd, bağlantı elemanlarının memleketi jiaxing şehrinde bulunan 2010 yılında kurulmuştur.Uzun yıllara dayanan ihracat tecrübesi için ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'da en çok satan olmuştur.Ürünler, yerli ve yabancı tanınmış işletmelerde getirilen daha fazla işlevli makine tarafından üretilmektedir.Yapılan ürünler uluslararası standartlara tam uyumlu olup, yerli ve yabancı müşteriler tarafından iyi karşılanmaktadır.Bilimsel yönetim yoluyla, Jiaxing Haina fastener Ltd şirketi, Çin'de Make'nin ISO9000 Kalite Yönetim Sistemi, SGS ve BV uluslararası sertifika sistemi sertifikasını aldı.

 

DIN, ISO, GB ve ASME/ANSI, BS, JIS AS dahil olmak üzere ürün standartları.Karbon çeliğinin ana seviyeleri: 4.8, 4.8, 6.8, 8.8, 10.9 ve 12.9 kalite, paslanmaz çelik SS201, SS304, SS316 ve çeşitli özel paslanmaz çeliklerin ana malzemesi.

 

Ürünlerimizin genişlik aralığı otomatik bağlantı elemanları, mekanik bağlantı elemanları, inşaat bağlantı elemanları, güç bağlantı elemanları, demiryolu bağlantı elemanları, elektrikli ev aletleri bağlantı elemanları ve kimyasal bağlantı elemanları olarak ayrılabilir.

 

Birinci sınıf hizmet ekibimiz var, böylece bir dizi müşteri için farklı talepleri karşılayabiliriz.Biz ciddiyetle taahhüt, birinci sınıf kalite, zamanında teslimat garantili

 

Makul fiyat ve hizmet her şeyden önce, önce kalite ve önce müşteri çalışma prensibi, birinci sınıf marka yaratmak için mükemmellik arayışı, amacımız marka geliştirmeyi teşvik etmek, yönetim kazançları teşvik etmek, yurtiçinde ve yurtdışında yeni ve eski müşterileri sıcak bir şekilde selamlamak iletişim kurmaktır. ve daha büyük başarı ve parlak bir gelecek aramak için işbirliği yapın.

 

Çin Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited şirket Profili 0

 

Çin Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited şirket Profili 0


 

 

Jiaxing Haina Fastener Co., Limited, bağlantı elemanlarının memleketi jiaxing şehrinde bulunan 2010 yılında kurulmuştur.Uzun yıllara dayanan ihracat tecrübesi için ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'da en çok satan olmuştur. Ürünler, yerli ve yabancı tanınmış işletmelerde getirilen daha fazla işlevli makine tarafından üretilmektedir. Yapılan ürünler tamamen uluslararası standartlarla uyumlu, yerli ve yabancı müşteriler tarafından iyi karşılandı.
Ürünlerimizin genişlik aralığı, otomatik bağlantı elemanları, mekanik bağlantı elemanları, inşaat bağlantı elemanları, güç bağlantı elemanları, demiryolu bağlantı elemanları, elektrikli ev aletleri bağlantı elemanları ve kimyasal bağlantı elemanları, DIN, ISO, GB ve ASMEIANSI, BS, JIS A.Ş.Karbon çeliğinin ana seviyeleri: 4.8,4.8,6.8,8.8,10.9 ve 12.9 kalite, paslanmaz çelik SS201, SS304, SS316 ve çeşitli özel paslanmaz çeliklerin ana malzemesi.
Birinci sınıf hizmet ekibimiz var, bu nedenle bir dizi müşteri için farklı talepleri karşılayabiliriz. Ciddiyetle taahhüt, birinci sınıf kalite, zamanında teslimat garantili Makul fiyat ve hizmet her şeyden önce, önce kalite ve önce müşteri çalışma prensibi, takip birinci sınıf marka yaratmak için mükemmellik.

İletişim bilgileri
Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

İlgili kişi: Mr. TonyFang

Tel: 18668368299

Faks: 86-0573-82210271

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)