B1306 Landmark Plaza No. 1238 Hongxing Road JiaXing, ZheJiang, Çin 314001
Ana sayfa

Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

Çin Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited Sertifikalar
Çin Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited Sertifikalar
Jiaxing Haina Fastener.Thank Tony için için teşekkürler her emrin bitirmeme yardım. Oldukça her ürünler ile karşılamak.

—— Steve kimden Amerika Birleşik Devletleri

Haina her zaman iyi ürünler sağlar. Uygun fiyat ve hızlı teslimat zamanı. Ne zaman mal aldığım zaman çok mutluyum. Onlar için teşekkürler

—— Ali

Kaliteli ve Hizmet, Çok teşekkür ederim!

—— Jim

Ben sohbet şimdi

Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HNF
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 90% - 100%

Jiaxing Haina Fastener co.Ltd 2010 yılında Jiaxing şehir bağlantı elemanlarının memleketi olarak kurulmuştur.Uzun yıllara dayanan ihracat tecrübemiz için ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'da en çok satan ürünler olmuştur.Ürünler, yerli ve yabancı tanınmış işletmelerde getirilen daha fazla fonksiyon makinesi tarafından üretilmektedir.Yapılan ürünler uluslararası standartlara tam uyumlu olup, yerli ve yabancı müşteriler tarafından beğenilmektedir.Bilimsel yönetim sayesinde, Jiaxing Haina fastener Ltd şirketi, Çin'de Make'in Kalite Yönetim Sistemi, SGS ve BV uluslararası sertifika sisteminin ISO9000 sertifikasını aldı.

 

DIN, ISO, GB ve ASME / ANSI, BS, JIS AS dahil ürün standartları.Ana karbon çeliği seviyeleri: 4.8, 4.8, 6.8, 8.8, 10.9 ve 12.9 kalite, paslanmaz çelik SS201, SS304, SS316 ve çeşitli özel paslanmaz çeliğin ana malzemesi.

 

Ürünlerimizin genişlik aralığı oto bağlantı elemanları, mekanik bağlantı elemanları, inşaat bağlantı elemanları, elektrik bağlantı elemanları, demiryolu bağlantı elemanları, elektrikli ev aletleri bağlantı elemanları ve kimyasal bağlantı elemanları olarak ayrılabilir.

 

Birinci sınıf servis ekibimiz var, böylece bir dizi müşteri için farklı talepleri karşılayabiliriz.Biz ciddiyetle bağlılık, birinci sınıf kalite, zamanında teslimat garantisi

 

Makul fiyat ve hizmet her şeyden önce, önce kalite ve müşteri ilkesine ilerlemek, birinci sınıf marka yaratmak için mükemmellik peşinde koşmak, amacımız marka geliştirmeyi teşvik etmek, kazançları teşvik etmek, yurtiçi ve yurtdışında sıcak bir şekilde selamlamak yeni ve eski müşterileri iletişim kurmak ve daha büyük başarı ve parlak bir gelecek aramak için işbirliği yapmak.

 

 


 

İletişim bilgileri
Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

İlgili kişi: Mr. TonyFang

Tel: 18668368299

Faks: 86-0573-82210271

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)